BONTONland rozšiřuje prodejní síť!

TISKOVÁ ZPRÁVA ZE DNE 23. 3. 2012

Praha – 23. 3. 2012 – Největší maloobchodní řetězec prodejen s kompletním sortimentem zábavy v České republice – společnost Bontonland, otevírá v těchto dnech další prodejnu.

Prodejna s novým designem byla pro veřejnost otevřena ve čtvrtek 22.března v moderním, právě dostavěném ostravském nákupním a zábavním centru Fórum Nová Karolína. Město Ostrava tak bude mít dvě prodejní místa.

Nový pomyslný stánek hudby v Ostravě navštívili během prvních dnů zpěváci Petr Bende a Markéta Konvičková. Mladičká zpěvačka se jako první podepsala všem svým příznivcům přímo v prodejně. Autogramiády budou mít již brzy pokračování.

20. dubna prodejnu osobně navštíví houslový virtuos Jaroslav Svěcený a Michal Dvořák /ex kapela Lucie/, aby představili svým příznivcům společný projekt Vivaldianno mmxll. Nové CD si tak ostravští fanoušci mohou nechat rovnou podepsat. Kromě Ostravy navštíví tato slavná dvojice také prodejny společnosti Bontonland v Brně ( 19.4.) a Hradci Králové ( 4.4.). V pražském Megastore na Václavském náměstí proběhne křest nového alba za účasti obou umělců už ve čtvrtek 29. března od 17 hodin.

Celá řada populárních osobností zavítala v průběhu posledních pár měsíců do největší pražské prodejny sítě Bontonland – D. Landa, M. Žbirka, T. Klus, P. Kolář, Anna K., E. Farna, kapely Kabát, Wanastowi vjecy, No Name, Nightwork, Charlie Straight, ale také třeba P. Šporcl, Z. Svěrák s J. Uhlíř nebo fenomenální rybář J. Vágner či nejprodávanější český autor M. Viewegh a řada dalších.

Do budoucna si na své přijdou nejen pražští návštěvníci Bontonlandu, ale i příznivci hudby z jiných částí republiky, jak je tomu v případě Jaroslava Svěceného a Michala Dvořáka.

BONTONland a.s. děkuje za spolupráci hlavnímu mediálnímu partnerovi rádiu Impuls, mediálním partnerům TV Óčko, Libimseti.cz, Sudbury, rádiu Rock Zone tiskové agentuře Mediafax.

více na www.bontonland.cz a fajnsvet.cz

Mgr. Michaela Kocourová
BONTONland a.s.
ředitelka marketingu