DO BONTONLANDU SE VRACÍ ŽIVÁ HUDBA!

Praha, 24.10.2011 – Společnost Bontonland, jednička a stálice na trhu s hudebními nosiči, vybudovala v největší ze svých 18ti prodejen – prodejně MEGASTORE na Václavském náměstí v Praze pódium se zvukovou a světelnou aparaturou. Zákazníci Bontonlandu se tak budou moci přiblížit ke svým hvězdám, které zde kromě autogramiád budou i „živě“ hrát a zpívat. V nejbližších dnech se příznivci hudby mohou těšit například na Tonyu Graves, Annu K., Tomáše Kluse, Daniela Landu, Mekyho Žbirku, kapely No Name, Nigtwork a další velké osobnosti hudebního, ale i filmového nebe.

Jako první z řady interpretů zavítala minulou středu (19.10. 2011) do Bontonlandu kapela Support Lesbiens. Kapela zároveň pokřtila své nové album Homobot. Role kmotry nového CD se ujala Tonya Graves, která si zároveň zazpívala s hlavními protagonisty duet s názvem Keepers.
O den později se na pódiu vystřídalo hned několik hvězd muzikálu Kat Mydlář z produkce Divadla Brodway, které společně s tvůrci muzikálu převzali zlatou desku za stejnojmenné CD. Zároveň bylo pokřtěno 2CD Kata Mydláře s názvem De luxe Edition. O program se postaral Daniel Hůlka, když zazpíval píseň Právo mám a trio Josef Vojtek, Marian Vojtko a Láďa Spilka, kteří přidali hit Stárnutí zrádné. Opravdovým překvapením byl kmotr 2CD, čínské prasátko.

Další novinkou je, že po několika letech mají opět umělci, ale také všichni zákazníci možnost navštívit přímo v prodejně bar a kavárnu.
Kavárna, která právě zahájila svou činnost, je navíc výdejním místem nově zřízeného novinkového internetového portálu a e-shopu Bontonlandu – FAJNSVET.CZ .

více na www.bontonland.cz a fajnsvet.cz

Michaela Kocourová
ředitelka marketingu
BONTONland a.s.
michaela.kocourova@bontonland.cz