Tour On stage je za námi

V dubnu a květnu vyrazily na turné tři zdánlivě nesourodé kapely: Support Lesbiens, Nebe a Ewa Farna s kapelou. Předsudky o úspěchu tohoto uskupení byly na místě, ale kdo nic nezkusí, nic nemá. Své fanoušky si tahle trojka našla po celé ČR a pochyby rozcupovávala s každým dalším koncertem.

Nebe dávalo lehkost, dravost a nadšení do začátku každého večera. Zpěvákovi Petrovi bylo většinou podium malé a málokdy nechal chladného jediného návštěvníka. Skupina získávala nové fanoušky v každém městě a drink na baru mezi lidmi byl samozřejmostí všude.

Kluci prominou, ale nej sexy lákadlem byla jednoznačně Ewa, která se svou kapelou rozhýbala „Boky“ všech přítomných jedinečnou aranží svého coveru hned na začátku vystoupení. Neopomněla žádné své největší pecky a přidala i třešničku na dortu v podobě nového singlu Na ostří nože. S podporou vysoce kvalitní kapely a novou vizáží, která doplnila její bezchybný profi pěvecký výkon, nebylo téměř co vytknout.

Závěr patřil novému uskupení rebelské kapely Support Lesbiens. Pro ty co čekali „klasickej nářez“ přišlo překvapení v podobě umírněnější verze starších hitů a osobitý přístup frontmana Czendy k fanouškům. České texty prostě táhnou a není divu, že na ně reagovalo publikum nejlíp.

Skvělý hudební zážitek, překvapivé momenty a neuvěřitelná atmosféra celého večera, tak by se dalo shrnout turné, kde se setkala stará/nová kapela, holka s hlasem bohyně a vtipem sobě vlastním, s kapelou, která má v názvu svůj cíl a možná cíl všech.