Projekty

TV pořady

Ceny Anděl

Ceny Anděl


Hudební ceny Grammy mají ve světě velikou popularitu a jsou dlouhou řadu let uznávaným významným oceněním práce umělců a významných osobností hudební branže napříč žánry. Ceny Anděl jsou českou obdobou těchto světových cen.

Ceny Deska roku

Ceny Deska roku


Deska roku je ocenění za nejprodávanější hudební nosiče, nejhranější a také nejstahovanější písně za předcházející rok. Poprvé byly tyto ceny vyhlášeny v roce 2003. Hlavním smyslem Desky roku je upozornit fanoušky populární hudby na nejúspěšnější hudební tituly za uplynulé období.

Umělecké produkce, vystoupení

Hvězdy v Bontonland

Hvězdy v Bontonland


Lewron music center během posledních dvou let zorganizoval více než 60 hudebních, filmových a literárních akcí, které se konaly v největší síti prodejen Bontonland po celé České republice. V rámci všech setkání se po skončení programu konaly autogramiády umělců jako jsou Kabát, Wohnout, No Name, Meky Žbirka, Tomáš Klus, Marek Ztracený, Daniel Landa, Václav Neckář, Vojta Dyk, Ewa Farna, Anna K., Tonya Graves.

Produkční činnost

Lewron Orchestra

Lewron Orchestra


Hudební těleso Lewron orchestra je velké hudebně dramatické dílo s podtitulem ,,Olza“, které začalo vznikat po roce 2002 a jako celek mělo premiéru 25. května 2005 na řece Olši na pomezí hranic Českého Těšína a polského Cieszyna. Následné dva sesterské projekty, ,,Vichry“, které byly volným pokračováním na ,,Olzu“, měly premiéru na podzim roku 2006 a ,,Lucerna v plamenech“ pak 16. listopadu 2010 v Praze. První ze tří projektů je tedy jakýmsi základním stavebním kamenem, ze kterého autor vždy vycházel.